اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » اصحاب رسانه در جهت مطالبه‌گری گام بردارند

اصحاب رسانه در جهت مطالبه‌گری گام بردارند

محمد کشاورز عصر روز سه شنبه ۲۴ مهر ماه در دیدار فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با جمعی از اصحاب رسانه با محوریت برگزاری کنگره ۳ هزار شهید استان قزوین اظهار داشت: دشمن امروز جنگ رسانه‌ای علیه نظام و انقلاب تشکیل داده که باید در این زمینه هوشیارانه عمل کرد.

وی بیان کرد: در جنگ سخت سال‌های دفاع مقدس سرداران و شهدا جنگیده و جان‌فشانی کردند اما امروز جنگ نرم در مقابل انقلاب بوده و خاک‌ریزها علیه دشمنان تغییر کرده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین تصریح کرد: هدف اصلی دشمنان در راه‌اندازی جنگ نرم رسانه‌ای جوانان ‌‌‌و نسل آینده این انقلاب هستند که باید در راستای بصیرت‌افزایی اقدام شود.

کشاورز ادامه داد: دشمن با مفهوم‌سازی امور نادرست را به جوانان درست جلوه داده و متاسفانه در برخی موارد نیز موفق عمل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره ۳ هزار شهید استان قزوین در راستای آشنایی بیشتر نسل جوان جامعه با آرمان‌ها و سیره شهدا بوده تا با آگاهی در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و فریب توطئه‌های آنها را نخورند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: اصحاب رسانه در این مسیر رسالت سنگینی برعهده دارند و باید با هم افزایی و همدلی بیشتر در جهت مطالبه گری از مسئولان و رفع مشکلات جامعه گام بردارند.ارسال دیدگاه