اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » ایجاد فضای صمیمی در بین رسانه ها یکی از مهمترین سیاست سازمان بسیج رسانه استان

ایجاد فضای صمیمی در بین رسانه ها یکی از مهمترین سیاست سازمان بسیج رسانه استان

 

 

نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه به همت بسیج رسانه استان قزوین همراه با ضیافت افطار در سالن جلسات شهید حسن‌پور سپاه قزوین برگزار شد.

محمد کشاورز مسئول بسیج رسانه استان قزوین در این نشست با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار کرد: یک جوان انقلابی همواره دلش برای انقلاب می‌تپد و برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در تلاش است. وی افزود: برای رشد و تعالی انقلاب اسلامی باید تلاش و از کارها و اقدامات سطحی پرهیز کرد.

مسئول بسیج رسانه استان قزوین با اشاره به فرارسیدن سوم خردادماه سالروز عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌ مهمی که در دانشگاه افسری سپاه ایراد کردند اصطلاح «جهاد کبیر» یعنی ایستادگی و تبعیت نکردن از جبهه استکبار را مطرح نمودند و از فرهیختگان موثر و جوانان مومن و انقلابی خواستند که در موضوعات « اقدام سنجیده و هوشمندانه برای تبیین و روشنگری ژرفا و عمق شعارهای انقلاب ، پرهیز از اقدامات سطحی و کادرسازی برای آینده ، تدوین علمی تجربه های متراکم و شگفت انگیز در طول سالهای گذشته» به وظایف انقلابی خود در تبیین این موارد اقدام کنند .

کشاورز اضافه کرد : رسانه متعهد باید در مسیر رهنمودهای رهبری گام بردارد و ما نیز وظیفه داریم در مسیر روشنگری احساس وظیفه کنیم و در این زمینه تلاش کنیم.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت در عرصه رسانه عنوان کرد: راه پیش رو بسیار سخت و ناهموار و عرصه نیز سخت است ازاین‌رو نیازمند همدلی و همراهی اصحاب رسانه برای طی این مسیر هستیم.

وی تصریح کرد: دراین‌بین مقام معظم رهبری همواره بر لزوم داشتن حسن ظن به یکدیگر تأکیددارند که عمل به این نکته می‌تواند بسیار مهم و کارآمد باشد.

کشاورز ادامه داد: یکی از ضعف‌های ما این است که جایگاه رسانه و میزان تأثیرگذاری آن را به‌درستی نشناخته‌ایم لذا نیاز است جامعه رسانه خود را قبول داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به‌عنوان شخص اول کشور نگاه ویژه‌ای به جایگاه اصحاب رسانه دارند ازاین‌رو نیاز است ما نیز ضمن شناخت این جایگاه والا، شأن اصحاب رسانه را نیز حفظ کنیم.

مسئول بسیج رسانه استان قزوین عنوان کرد: رویکرد ما در بسیج رسانه این است که فضایی صمیمی در میان رسانه ها ایجاد کنیم و در این راه برایمان چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب فرقی ندارد و هر دیدگاهی که پیرو ولایت فقیه و دل در گرو انقلاب و ارزشهای آن دارد محترم شمرده می شود و در این راه نیازمند همراهی همه فعالان رسانه هستیم.

وی به برگزاری دوره قرآن و رسانه در قزوین اشاره و بیان کرد: همزمان با ماه ضیافت الهی و نزول قرآن، با همکاری سازمان بسیج صداوسیما و سازمان بسیج رسانه استان قزوین “دوره آموزشی رسانه قرآنی” به مدت ۱۶ ساعت و با حضور دکتر کاظم زمانی در محا ساختمان آموزش صدا و سیمای مرکز استان برگزار می‌شود..

کشاورز در پایان از بیمه خبرنگاران در استان از سوی بسیج رسانه خبر داد و خاطرنشان کرد: خبرنگاران می‌توانند از کارت بشیر بسیج استفاده کنند و از ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف برخوردار شوند.ارسال دیدگاه