اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » برنامه های ورزشی ویژه خبرنگاران برگزار می شود

برنامه های ورزشی ویژه خبرنگاران برگزار می شود

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه، محمد کشاورز با مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار، مسوول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اظهار داشت: باید با رویکرد مناسب مسئولان و دست اندرکاران در راستای حمایت از خبرنگاران، زمینه لازم برای اینکه اصحاب رسانه استان با هزینه کم و فراغ بال در رشته های ورزشی مورد علاقه خود فعالیت کنند، ایجاد شود.

وی با بیان اینکه پرداختن به ورزش دغدغه افراد را کم کرده و ذهن آنان را برای فعالیت بهتر مهیا می کند، افزود: در همین راستا مشارکت اصحاب رسانه در فعالیت ها و برنامه های ورزشی بدون شک به بهبود عملکرد آنان و انجام بهتر وظایف این قشر کمک می کند.

کشاورز در ادامه از تدارک برای انجام برنامه های ورزشی ویژه خبرنگاران به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار خبر داد و گفت: برای برگزاری مطلوب و شایسته این برنامه ها به مشارکت و همکاری اداره کل ورزش و جوانان نیازمند هستیم.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان قزوین همچنین از آمادگی سازمان بسیج رسانه برای اجرای برنامه های فرهنگی مشترک بین این سازمان و اداره کل ورزش و جوانان قزوین در مناسبت های مختلف سال خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین نیز در این دیدار گفت: علاقه مند هستیم تا برای اجرای برنامه های ورزشی در حد بضاعت و توان به اصحاب رسانه که همواره بازوی پیشبرد اهداف دستگاه ورزش بوده اند، کمک کنیم.

عباس علایی مقدم افزود: انعکاس موفقیت های ورزشی قهرمانان توسط اصحاب رسانه بدون شک کار ارزشمندی است و در امیدبخشی به جامعه نقش مهمی دارد، ضمن آنکه این کار به نوعی بیان دستاوردهای نظام نیز محسوب می شود.

وی در ادامه از آمادگی اداره کل ورزش و جوانان قزوین برای همکاری با سازمان بسیج رسانه به منظور انجام فعالیت های فرهنگی و همچنین پشتیبانی برای برگزاری برنامه ها و مسابقات ورزشی ویژه خبرنگاران خبر داد.ارسال دیدگاه