اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » بسیج رسانه استان قزوین آماده همکاری برای احیای حقوق عامه است

بسیج رسانه استان قزوین آماده همکاری برای احیای حقوق عامه است

اعضای شورای بسیج رسانه استان قزوین با دادستان جدید استان دیدار کردند .

محمد کشاورز روز پنجشنبه ۸ آذر در دیدار جمعی از اعضای بسیج رسانه با دادستان جدید استان که در دادسرای قزوین برگزار شد گفت: با بررسی قوانین و مطالبات رهبر معظم انقلاب در می یابیم که احقاق حق، رسیدگی به تظلمات، نظارت بر حسن اجرای قوانین و احیای حقوق عامه بر عهده قوه قضائیه است و بجاست که این دستگاه مقدس، مظهر عدالت و ملجأ مورد اطمینان و پناهگاه آرامش بخش مردم برای احقاق حقوق فردی وعمومی باشد .

مسئول سازمان بسیج رسانه استان در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولین قضایی کشور گفت شایسته است دستگاه محترم قضایی جهت کسب بیشتر اعتماد افکار عمومی ، تبلیغ درست یعنی انعکاس هنرمندانه و مؤثر واقعیات و عملکرد دستگاه قضایی را با تشکیل یک تیم رسانه ای قوی و هنرمند در دستورکار قرار دهد و بسیج رسانه استان آماده همکاری و تعامل در این زمینه است.

محمد کشاورز افزود: اعضای بسیج رسانه استان نگاه انقلابی و بسیجی داشته و برای بیان و حل مشکلات، محرومیت ها و نقاط ضعف جامعه بدون هیچ چشم داشتی آماده همکاری و همراهی با دستگاه قضا هستند.

این مسئول اضافه کرد: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند و خود را بازوی توانمند قوه قضاییه برای احیای حقوق عامه و اجرای عدالت می دانند و امیدواریم از این ظرفیت بهره برداری بیشتری صورت گیرد.ارسال دیدگاه