اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » دوره آموزشی رسانه قرآنی در قزوین برگزار می شود

دوره آموزشی رسانه قرآنی در قزوین برگزار می شود

به گزارش بسیج رسانه قزوین، همزمان با ماه ضیافت الهی و نزول قرآن، «دوره آموزشی رسانه قرآنی» به همراه اعطای گواهی توسط سازمان بسیج صدا و سیما با همکاری سازمان بسیج رسانه برگزار می شود.

این دوره از روز سه شنبه یکم خرداد ماه سالجاری در ساعت ۱۱/۳۰ دقیقه با تدریس دکتر کاظم زمانی در واحد آموزش صدا و سیمای مرکز قزوین برگزار می شود.

از جمله محورهای محورهای مورد بحث ‌می توان به اصول محتوایی رسانه از دیدگاه قرآن (حق محوری، عدالت مداری، رفتار حکیمانه در رسانه، نقش اولی بصیرت در رسانه، مبارزه با طاغوت، دفاع از ارزشها و واقع گرایی)، اهداف اطلاع رسانی رسانه ای در قرآن، وظایف رسانه ها، تأثیر گذاری رسانه ای در نگاه قرآن، نقش رسانه در فهم صحیح قرآن، اخلاق رسانه ای، رسانه و خبر رسانی در نگاه قرآن، رسانه در عصر اهل بیت علیهم السلام، رسانه و عدالت، رسانه های رحمانی و رسانه های شیطانی، رسانه رازداری، منکرات رسانه ای، آسیب شناسی رسانه، آفات زبان و رسانه های امروز، نظارت عمومی و مردمی بر رسانه و عملکرد رسانه ها از نگاه قرآن اشاره کرد.

علاقمندان برای شرکت در این دوره و برای جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سازمان بسیج صدا و سیما یا سازمان بسیج رسانه به شماره های تلفن بسیج صدا و سیما : ۳۲۱۶۲۱۳۲ و تلفن بسیج رسانه : ۳۳۷۸۵۱۰۰  تماس حاصل کنند.ارسال دیدگاه