اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » رسانه ها نقش موثری در بازخوانی نقشه های شوم دشمنان دارند

رسانه ها نقش موثری در بازخوانی نقشه های شوم دشمنان دارند

به مناسبت گرامیداشت حماسه بزرگ نهم دی ماه، نشست فرهنگی بصیرتی با موضوع ‘حماسه ۹ دی، چهل سال وفاداری، بصیرت و حضور به هنگام امت در دفاع از نهضت’ با حضور جمعی از اصحاب رسانه قزوین در سالن جلسات سازمان بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد.

محمد کشاورز مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین در این نشست با تسلیت ارتحال فقیه عالیقدر و یار امام و رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله شاهرودی و گرامیداشت ۶ دی ماه سالروز شهادت حسین محمودیان خبرنگار و عکاس روزنامه اطلاعات قزوین در تظاهرات ضد رژیم ستمشاهی، گفت: رسانه ها نقش موثری در بازخوانی نقشه های شوم دشمنان دارند و باید از این ظرفیت برای آگاه سازی و روشنگری در جامعه به خوبی استفاده کنند.

محمد کشاورز با تشریح نقش مردم در حماسه ۹ دی، افزود:

                نهم دی ماه با حضور همه گروهها و جریانات سیاسی کشور شکل گرفت، بر هیمن اساس رسانه های مستقل و انقلابی باید با بازخوانی این حماسه از جناحی کردن این حماسه خودداری نموده و آن را به مثابه یک حماسه ملی و ابزار قدرت نظام و مردم جهت افزایش قدرت ملی و سرمایه اجتماعی بداند.

وی در ادامه به بازخوانی مدیریت و درایت رهبر معظم انقلاب در مواجهه با فتنه های داخلی و خارجی در گذشته، حال و آینده اشاره کرد و گفت: حضور تعیین کننده مردم بعنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف قابل توجه و تقدیر است.

وی در پایان از لزوم بازخوانی نقشه های دشمن در مواجهه با انقلاب در گذشته، حال و آینده خبر داد و گفت : حوادث سال ۸۸ نشان داد که دشمن بصورت مستمر در حال برنامه ریزی و آزمون و خطاست. بصورت مرتب بر روی نقاط قوت و ضعف نظام جمهوری اسلامی مطالعه می کند و بر روی نقاط آسیب پذیر برنامه ریزی می کند.

نشست بصیرتی سازمان بسیج رسانه استان قزوین شامگاه پنج شنبه با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
در این نشست که با موضوع ‘حماسه ۹ دی، چهل سال وفاداری، بصیرت و حضور به هنگام امت در دفاع از نهضت’ برگزار شد اصحاب رسانه استان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
رییس بسیج رسانه استان قزوین در این نشست با گرامیداشت ۶ دی ماه سالروز شهادت حسین محمودیان خبرنگار روزنامه اطلاعات قزوین در تظاهرات ضد رژیم ستمشاهی، افزود: رسانه ها نقش موثری در بازخوانی نقشه های شوم دشمنان دارند و باید از این ظرفیت برای آگاه سازی و روشنگری در جامعه به خوبی استفاده کنند.
محمد کشاورز با تشریح نقش مردم در حماسه ۹ دی، افزود: مردم ایران اسلامی در این روز فارغ از دسته بندی های سیاسی و مشکلات و کاستی ها به میدان آمدند و نشان دادند در پایبندی به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه با هیچ کسی تعارف ندارند و به دشمنان و منافقان اجازه توطئه چینی و فتنه انگیزی در جامعه را نخواهند داد.
در ادامه این جلسه کارشناس مسایل سیاسی و نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت:نفاق در جامعه از عوامل پیدایش فتنه است و نقش رسانه ها در برملا کردن نفاق و جلوگیری از شکل گیری فتنه روشن است.ارسال دیدگاه