اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » شناخت جنگ رسانه ای امروز نیازمند بصیرت و آگاهی است

شناخت جنگ رسانه ای امروز نیازمند بصیرت و آگاهی است

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه قزوین، محمد کشاورز در اولین نشست از سلسله نشستهای «مقاومت همچنان باقیست» ‌ که با حضور مرتضی غرقی خبرنگار اسبق صدا و سیما در نیویورک، آلمان و عراق و خبرنگاران و مسئولان رسانه های استان عصر شنبه در سالن شهید حسن پور سپاه قزوین برگزار شد، اظهار داشت: حادثه تروریستی در اهواز و ترور کور برای ملت ما عجیب نیست چراکه از دشمن غیراز این انتظاری نمی رود.

 

 

وی به هوشیاری رسانه ها تاکید کرد و افزود: آگاه سازی مردم از کینه های دشمن و عدم تفرقه اندازی بین مردم و نیروهای نظامی و انتظامی از جمله فعالیت هایی است که رسانه ها باید با هوشیاری انجام دهند و رسانه ها بتوانند جنگ رسانه ای و عملیات روانی دشمن را تبیین کنند.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان قزوین بیان کرد: تبیین جنگ رسانه ها و عملیات روانی دشمن توسط رسانه ها می تواند در اقدام مقابله به مثل موثر باشد که تصویرسازی درست از وضعیت موجود و بیان نقطه قوت های نظام می تواند در این زمینه مهم باشد.

کشاورز با اشاره به اهداف برگزاری نشست های بصیرتی «دفاع همچنان باقیست» خاطرنشان کرد: از جمله اهداف این نشست ها می توان به آشنایی فعالان رسانه ای استان با فضای رسانه ای کشور و جهان است.

وی اضافه کرد: امروز در جنگ اقتصادی و رسانه ای هستیم و باید بصیر باشیم و دیگران را آگاه سازیم.ارسال دیدگاه