اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس تشریح شد

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس تشریح شد

محمد کشاورز در گفت وگو با خبرنگار بسیج رسانه گزارشی را از برنامه های هفته دفاع مقدس ارائه کرد و اظهار داشت: نخستین روز این هفته از روز شنبه سی و یکم شهریورماه سالجاری با عنوان «صلابت و سلحشوری نیروهای مسلح و صنعت دفاعی» آغاز می شود که در این روز در ساعت ۱۷ دیدار با خانواده شهید کریم اصغری صورت می گیرد.

وی افزود: دومین روز از هفته دفاع مقدس مصادف با یکم مهرماه سالجاری، با عنوان «علم و معرفت، نخبگان و روز سرباز» نامگذاری شده است که نشست بصیرتی با حضور مرتضی غرقی در سالن جلسات شهیدحسن پور برگزار می شود.

مسوول بسیج رسانه استان قزوین سوم روز هفته دفاع مقدس را « دفاع ملی، جوانان، بصیرت افزایی» عنوان و بیان کرد: از جمله برنامه های پیش بینی شده این روز می توان به دیدار با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در ساعت ۱۱ صبح اشاره کرد.

کشاورز اضافه کرد: چهارمین روز از هفته دفاع مقدس و سوم مهرماه سالجاری هم با عنوان «انقلاب اسلامی، مردم سالاری دینی، بیداری اسلامی و استکبارستیزی» نامگذاری شده که برگزاری کارگاه آموزشی خبرنویسی در فضای مجازی در ساعت ۱۷ از جمله برنامه های پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در پنجمین روز هفته دفاع مقدس و در چهارم مهرماه سالجاری که با عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید ملی، اصناف، حمایت و پشتیبانی مردمی» نامگذاری شده است، هیأت قلم با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در دفتر وی برگزار می شود.

مسوول سازمان بسیج رسانه قزوین «شهیدان، ایثارگران، جانبازان، فخرآفرینان» را به عنوان هفتمین روز هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

کشاورز خاطرنشان کرد: «ولایتمداری، زنان و خانواده و سلامت» به عنوان هشتمین و «فرماندهان، عزت مداران، پیش کسوتان» به عنوان نهمین روز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است که سانس ویژه خواهران و برادران پیش بینی شده است.

وی راهبرد هفته دفاع مقدس سالجاری را «ما توانستیم» مطرح کرد و گفت: افتتاح دفتر بسیج رسانه در ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز در هفته دفاع مقدس از جمله برنامه های پیش بینی شده است.

مسوول سازمان بسیج رسانه قزوین مطرح کرد: رسانه ها در بیان اطلاعات و اخبار دفاع مقدس و جنگ تحمیلی پیشتاز بوده و امروز در این شرایط نیز نقش آنها در جامعه و انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان بسیار تاثیرگذار است.

کشاورز تصریح کرد: جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس گنجینه ای برای نظام جمهوری اسلامی است که می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات کنونی جامعه ما باشد چراکه جوانان ما با ایستادگی، صبر، مقاومت، وحدت و همدلی در برابر دشمن ایستادند و کسانی که در دفاع مقدس شرکت کردند مانند سرداران و پیام رسانان کربلا بصیرت، پاکی، اخلاق و فداکاری را از خود به نمایش گذاشتند.ارسال دیدگاه