گزارش تصویری نشست هم اندیشی و دیدار صمیمانه فرمانده سپاه استان با جمعی از اصحاب رسانه

نشست هم اندیشی و دیدار صمیمانه سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه استان با اعضای شورای سازمان بسیج رسانه و جمعی از اصحاب رسانه در عصر روز سه شنبه 24 مهر 97 در سالن جلسات شهید پرویز سپاه استان

اصحاب رسانه در جهت مطالبه‌گری گام بردارند

محمد کشاورز عصر روز سه شنبه 24 مهر ماه در دیدار فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با جمعی از اصحاب رسانه با محوریت برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان قزوین اظهار داشت: دشمن امروز جنگ رسانه‌ای علیه نظام و انقلاب تشکیل داده که باید در این زمینه هوشیارانه عمل کرد.

وی بیان کرد: در جنگ سخت سال‌های دفاع مقدس سرداران و شهدا جنگیده و جان‌فشانی کردند اما امروز جنگ نرم در مقابل انقلاب بوده و خاک‌ریزها علیه دشمنان تغییر کرده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین تصریح کرد: هدف اصلی دشمنان در راه‌اندازی جنگ نرم رسانه‌ای جوانان ‌‌‌و نسل آینده این انقلاب هستند که باید در راستای بصیرت‌افزایی اقدام شود.

کشاورز ادامه داد: دشمن با مفهوم‌سازی امور نادرست را به جوانان درست جلوه داده و متاسفانه در برخی موارد نیز موفق عمل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان قزوین در راستای آشنایی بیشتر نسل جوان جامعه با آرمان‌ها و سیره شهدا بوده تا با آگاهی در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و فریب توطئه‌های آنها را نخورند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: اصحاب رسانه در این مسیر رسالت سنگینی برعهده دارند و باید با هم افزایی و همدلی بیشتر در جهت مطالبه گری از مسئولان و رفع مشکلات جامعه گام بردارند.

نشست هم اندیشی و دیدار صمیمانه سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان با شورای بسیج رسانه

سردار محمد شاهرخی عصر سه شنبه در دیدار با اصحاب رسانه که در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین برگزار شد افزود: رسانه ها باید با ورود در این عرصه از سیاه نمایی دشمنان جلوگیری کرده و اجازه ندهند دشمنان به مقاصد شوم خود دست یابند.
وی افزود: دشمنان تلاش می کنند مرز میان مسئولان خدمتگزار را با مدیران کم کار در هم آمیخته و با سیاه نمایی همه را نسبت به آینده نا امید کنند.


شاهرخی خاطر نشان کرد: جبهه رسانه انقلاب نباید اجازه دهد دشمن در باورهای مبنایی مردم خلل ایجاد کرده و نسل جوان کشور را در دام فریب و نیرنگ خود گرفتار سازد. 
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: رسانه ها باید با مطالبه گری اشکالات و کم کاری ها را پیگیری کنند تا دشمنان نتوانند از تنگنای اقتصادی و فضای معیشتی مردم برای مدیریت افکار عمومی و ایجاد جو روانی در جامعه بهره برداری کنند.
شاهرخی خاطر نشان کرد: انتظار داریم که جبهه انقلاب با بهره گیری از ابزار کارآمد رسانه برای اثرگذاری بیشتر در جامعه اقدام کرده و بتوانند وظیفه خود را در مقابله با جبهه مخالف ایفا نماید.
وی اضافه کرد: جبهه رسانه ای انقلاب فصل مشترک زیادی با هم دارند و باید با تشکیل یک اتاق فکر بتوانند در برابر حوادث اثرگذاری لازم را داشته باشند.
شاهرخی با بیان اینکه باید خود ما برای حل مشکلات اقدام کنیم خاطرنشان کرد: دشمنان تلاش می کنند با تفکیک و انشقاق نیروهای انقلاب مانع حرکت نظام جمهوری اسلامی شوند بنابراین باید با کنار گذاشتن اختلاف ها به فکر منافع ملی و وحدت کشور باشیم. 
وی گفت: طبق نظرسنجی های صورت گرفته 75 تا 85 درصد مردم در ارزش های انقلابی با نظام جمهوری اسلامی همراه هستند اما نسبت به عملکرد دستگاه های حاکمیتی اعتراضها و نقدهایی وجود دارد.
شاهرخی گفت: این نظرسنجی نشان می دهد که برخلاف القائات دشمنان مردم هنوز با ارزشهای محوری انقلاب همراه هستند و اگر نقدی وجود دارد به عملکرد مدیران و دستگاه ها باز می گردد.
وی با اشاره به اهداف برگزاری کنگره سه هزار شهید استان افزود: اولین رسالت کنگره حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و آثار سه هزار شهید، 6 هزار پدر و مادر شهید و 30 هزار رزمنده استان است که مستقیم با جنگ درگیر بودند.

این مسئول اضافه کرد: در همین راستا 114 پروژه از قبیل نقش آموزش و پرورش، دانشگاه ها، بازار، اصناف و … در دفاع مقدس تعریف شده است تا بتوان آثار و دستاوردهای قزوین را در حوزه دفاع مقدس جمع آوری کرد.
شاهرخی یادآور شد: تاکنون یک میلیون و 200 اثر و یک میلیون دقیقه مصاحبه جمع آوری شده است و باید خیلی پیشترها برای جمع آوری این اسناد اقدام می شد.
وی افزود: از 20 تا 24 آبان ماه اجلاسیه های این کنگره آغاز می شود و در واقع آغاز این اجلاسیه شروع راه بی پایان جلوگیری از فراموشی گنجینه های دفاع مقدس است.
شاهرخی گفت: تاکنون 81 درصد آثار دفاع مقدس در استان قزوین جمع آوری شده است و امیدواریم تا پایان سال جمع آوری 19 درصد آثار باقی مانده نیز به پایان برسد. 
وی یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت کلید برون رفت ما از مشکلات است که می توان با تاسی از آنها به آرمان های انقلاب دست یافت.

تجمع بزرگ ۲۰ هزار نفری سپاهیان محمد رسول الله ۲ پنجشنبه 12 مهر ماه 1397

تجمع بزرگ ۲۰ هزار نفری سپاهیان محمد رسول الله ۲ پنجشنبه 12 مهر ماه 1397 همزمان با سراسر کشور باشکوه خاصی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین لشکری و کشوری استان قزوین در استادیوم سردار آزادگان برگزار شد.

خبرنگاران بسیجی استان نیز با حضور پرشور خود در این مراسم به ثبت و ضیط این حماسه ماندگار پرداختند .