خانه / اخبار اسلایدر اصلی / برندگان مسابقه کتابخوانی چهل سال با انقلاب مشخص شدند

برندگان مسابقه کتابخوانی چهل سال با انقلاب مشخص شدند

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی چهل سال با انقلاب را اعلام کرد .

محمد کشاورز گفت : این مسابقه کتابخوانی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از کتاب «۴۰ سال با انقلاب» تالیف سیدمحمدحسن محمودی که توسط انتشارات اندیشه زرین منتشر شده بود برگزار شد.

وی اظهار داشت: این کتاب ۸۰ صفحه ای در قطع پالتویی و در چهار فصل شامل دست آوردهای انقلاب اسلامی در کلام رهبری ، انقلاب اسلامی ایرانی در نگاه شخصیت های بین المللی ، نگاهی به دست آوردهای ۴۰ ساله جمهوری اسلامی ایران ، و دستاوردهایی از جنس افتخار و غرور  تدوین شده است.

کشاورز با اشاره به استقبال مطلوب از این مسابقه گفت : در مجموع ۴۶۵ نفر با ارسال پاسخ نامه از طریق فکس و پیامک در مسابقه مشارکت کردند که تعداد ۱۱۸ نفر پاسخ صحیح را ارسال نموده بودند .

مسئول بسیج رسانه با توصیه به اهمیت قائل شدن به بحث مطالعه از طرف خانواده ها ، به گزینه های صحیح اشاره کرد و گفت : عدد ۲۲۳۱۱۲۴۲۲۲ گزینه های صحیح ۱۰ سوال مسابقه بود که به قید قرعه آقای حبیب الله مجتبوی از قزوین ، آقای علی سعادت پور از محمدیه و خانم نجیبه شاهی از آبیک به عنوان سه برنده مسابقه انتخاب شدند .

کشاورز گفت : برندگان می توانند جهت دریافت هدیه خود به سازمان بسیج رسانه استان قزوین به آدرس قزوین ، شهرک کوثر، بالاتر از فلکه دوم ، خیابان اندیشه ، نبش خیابان ابوذر جنوبی مراجعه نمایند .

درباره‌ی admin

حتما ببینید

مسابقه تیراندازی اصحاب رسانه

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سازمان بسیج رسانه استان قزوین مسابقه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *