اخبار کوتاه

» اخبار اسلایدر اصلی » رسانه ها ظرفیتی برای تبیین گام دوم انقلاب

رسانه ها ظرفیتی برای تبیین گام دوم انقلاب

به همت سازمان بسیج رسانه استان قزوین پنجمین جلسه از سلسله نشست های بصیرتی ‘دفاع همچنان باقی است…’ با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ویژه اصحاب رسانه و با سخنرانی دکتر علیرضا زاکانی نماینده ادوار مجلس در سالن جلسات بسیج اقشار سپاه حضرت صاحب الامر(عج) برگزار شد.

در ابتدای این نشست محمد کشاورز مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین ضمن عرض خیرمقدم و تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی (ره) گفت : رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب با مرور تجربه‌ی ۴۰ ساله‌ی انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است. گام دومی که باید در چارچوب نظریه‌ی نظام انقلابی و با تلاش و مجاهدت جوانان ایران اسلامی به‌سوی تحقق آرمانِ «ایجاد تمدّن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه)» برداشته شود.

کشاورز با اشاره نقش نخبگان جامعه در تبیین این بیانیه گفت : انتظار جامعه از رسانه ها که وظیفه اطلاع رسانی و روشنگری افکار عمومی را به عهده دارند این است که ضمن مطالعه و درک کامل این موضوع از ابزارها و ظرفیت های موجود طی سلسله یادداشت‌ها و گفتگوهایی در قالب پرونده‌ی گام دوم انقلاب به بررسی و تبیین ابعاد مختلف این بیانیه‌ ‌بپردازند و در اجرایی شدن این مطالبات نقش به سزایی داشته باشند. لازم به ذکر است به مناسبت میلاد فرخنده ام الائمه (س) و روز مادر به همه حاضران در مراسم یک جلد کلام الله مجید اهداء شد .ارسال دیدگاه