خانه / جدید ترین اخبار / بیانیه سازمان بسیج رسانه استان قزوین به مناسبت ۱۳ آبان سال ۹۸

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان قزوین به مناسبت ۱۳ آبان سال ۹۸

User Rating: ۳٫۶۵ ( ۱ votes)

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان قزوین بمناسبت یوم الله ۱۳ آبان

مقام معظم رهبری:

۱۳ آبان نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی ایمان متکی به بصیرت، پیشقراولی نسل جوان در صحنه، و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی است.

۱۳ آبان افشاگر سیاهه جنایات استکبار علیه ملت‌های مستضعف و رسواگر سیاست‌های زیاده‌خواهانه آن‌ها علیه ستمدیدگان در اقصی نقاط عالم است.

راهپیمایی ۱۳ آبان بهترین فرصت برای تبیین و ترویج روحیه استکبارستیزی و افزایش آگاهی نسل آینده ساز کشور از جنگ نرم است. روند مواجهه نظام سلطه و استکبار با انقلاب اسلامی در یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل خود قرار دارد. اقدامات خصمانه نظام سلطه در بدعهدی‌ها و پیمان شکنی‌ها برای ملت ایران به خوبی عیان گشته و اینک کمتر کسی را می‌توان یافت که با این همه خصومت بتواند به آمریکا اعتماد داشته باشد.

حمایت از رژیم طاغوتی پهلوی، تحمیل جنگ ۸ ساله به ایران، حمایت تمام قد از منافقین، حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران، تلاش برای ایجاد ناامنی در خاورمیانه و ایران، تشکیل و حمایت از گروه های تروریستی، تحمیل تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و خروج از برجام و همچنین تلاش برای ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی فهرست کوتاهی از جنایات بلند استکبار به سرکردگی آمریکا در منطقه ما و جهان است و خلق و خوی شیطان صفتی از ویژگی‌های بارز آن محسوب می‌شود.

به حول و قوه الهی امروز ایران اسلامی در طلیعه گام دوم انقلاب با صلابت و شجاعت در برابر تهدیدها و تحریم های مذبوحانه شیطان بزرگ در راه آرمان های بلند خود ایستاده و مقاومت فعال را در ادبیات جهانیان با شعار محوری استکبار ستیزی ، مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا تغییر خواهد کرد.

سازمان بسیج رسانه استان قزوین ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و دعوت از اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی برای شرکت در تجمع باشکوه و پر شور روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، از اصحاب بصیر، ولایتمدار و مردمی رسانه انتظار دارد ضمن حضور گسترده وهمراهی با آحاد ملت در صفوف پیوسته و متحدانه، به فضل خداوند متعال حماسه‌ای دیگر از اقتدار و عظمت ایران سرفراز را خلق نمایند و همچنین در مقابل جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی دشمن که ادامه همان سیاست‌های استکباری شیطان بزرگ است، بیش از پیش در جهت آگاه‌سازی و دانش‌افزایی مردم ایران و جهان تلاش نمایند.

سازمان بسیج رسانه استان قزوین

درباره‌ی admin

حتما ببینید

شهید شاخص سازمان بسیج رسانه استان قزوین در سال ۹۹ معرفی شد

معرفی شهید شاخص در سازمان بسیج رسانه استان قزوین در راستای آشنایی و بهره‌گیری هرچه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *