خانه / اخبار اسلایدر اصلی / عدم پاسخگویی برخی مدیران به رسانه‌ها یکی از مهم‌ترین مشکلات خبرنگاران است

عدم پاسخگویی برخی مدیران به رسانه‌ها یکی از مهم‌ترین مشکلات خبرنگاران است

رئیس سازمان بسیج رسانه از عدم پاسخگویی برخی از مدیران و مسؤولان استان به رسانه‌ها گلایه کرد و گفت: یکی از مشکلات اهالی رسانه در استان کم توجهی برخی مدیران دولتی به این قشر و عدم پاسخگویی به مطالبه‌گری رسانه‌ای‌ها است.

عدم پاسخگویی برخی مدیران به رسانه‌ها یکی از مهم‌ترین مشکلات خبرنگاران است

محمد کشاورز رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین، در بازدید فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی از سازمان بسیج رسانه، عنوان کرد: رسانه‌ها یکی از اصلی‌ترین ابزار آگاهی بخشی به جامعه هستند و به‌ویژه امروز که ما درگیر جنگ رسانه‌ای هستیم، آن‌ها پیشقراولان عرصه فرهنگی و خط مقدم ما محسوب می‌شوند.

کشاورز گفت: قاطبه اهالی رسانه استان مؤمن به اصول انقلاب هستند و در مناسبت های ملی و مذهبی با قلم خود به دفاع از انقلاب و تبیین آرمان‌های مقدس امام(ره) و مقام معظم رهبری می‌پردازند.

وی با اشاره به انسجام نیروهای رسانه‌ای در استان قزوین، عنوان کرد: به مددالهی ما از نظر خبرنگاران حرفه‌ای در استان قزوین وضعیت خوبی داریم و می‌توان روی توان خبرنگاران متعهد، بسیجی و متخصص در هر حالتی حساب کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین با اشاره به تلاش رسانه‌ها در روزهای سخت کرونایی و در مسیر آگاهی رسانی به جامعه عنوان کرد: با مصوبۀ شورای اطلاع‌رسانی استان، سازمان بسیج رسانه به‌عنوان دبیرخانۀ جشنوارۀ رسانه‌ای سیمرغ‌های سپیدبال انتخاب شد، این جشنواره با موضوعیت مقابله با ویروس کرونا و جریان‌سازی جهت کمک‌های مؤمنانه و نیز تجلیل از تلاش‌های اصحاب رسانه برگزار شد.

وی عنوان کرد: در این جشنواره که با حمایت مالی دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری قزوین و نیز مشارکت روابط عمومی استانداری، خانه مطبوعات و انجمن صنفی برگزار شد، ۲۷۶ اثر حرفه‌ای از طرف ۷۶ خبرنگار استان ارائه شد که داوری آن صورت گرفته و به زودی در حاشیه یکی از جلسات شورای اطلاع‌‎رسانی استان از برگزیدگان آن تجلیل به عمل خواهد آمد.

کشاورز شیوع بیماری کرونا را دارای آسیب برای مشاغل فرهنگی و به‌ویژه رسانه‌ها خواند و عنوان کرد: متأسفانه خبرنگاران به دلیل عدم برخورداری از مزایای شغلی اولیه، دچار مشکلات فراوانی شدند که این امر همکاری نمایندگان مجلس و مدیران اجرایی استان را برای حل مشکلات آن‌ها می‌طلبد.

رئیس سازمان بسیج رسانه از عدم پاسخگویی برخی از مدیران و مسؤولان استان به رسانه‌ها گلایه کرد و گفت: یکی از مشکلات اهالی رسانه در استان کم توجهی برخی مدیران دولتی به این قشر و عدم پاسخگویی به مطالبه‌گری رسانه‌ای‌ها است.

علیرغم تأکیدات مستمر مسؤولین نظام، کشور و حتی مدیران ارشد دولت در استان مبنی بر پاسخگو بودن مدیران و تعامل بیش از پیش آن‌ها با اصحاب رسانه به‌عنوان چشمان بینا و گوش‌های شنوا و زبان‌های گویای جامعه ولی متأسفانه این اتفاق در حد قابل قبول نیست.

وی گفت: با توجه به نزدیکی هفته دولت انتظار این است که از طرف آقای استاندار یا رئیس شورای اطلاع رسانی استان تذکرات و دستورات لازم در این زمینه صادر شود.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین: ابعاد دفاع مقدس بزرگترین زیرساخت فرهنگی و اجتماعی است.

منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین nر نشست صمیمی اصحاب رسانه رزمنده که به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *