خانه / اخبار اسلایدر اصلی / رییس سازمان بسیج رسانه:رسانه‌ها در تاکستان صدای مردم را به گوش مسؤولین برسانند

رییس سازمان بسیج رسانه:رسانه‌ها در تاکستان صدای مردم را به گوش مسؤولین برسانند

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: رسانه‌های شهرستان تاکستان باید بتوانند به‌عنوان پلی میان مردم و مسؤولین صدای مردم را به گوش مسؤولین برسانند.

 محمد کشاورز در آئین افتتاح کانون بسیج رسانه شهرستان تاکستان اظهار کرد: هفته دفاع مقدس در حالی با شعار «ما قوی هستیم» آغاز شد که نیروهای مسلح از ابتدای انقلاب دنبال تحقق این شعار هستند.

وی افزود: بسیج رسانه تلاش دارد تا با استفاده از پتانسیل و توانمندی‌های اصحاب رسانه و رسانه‌ها در جهت تقویت جبهه انقلاب و ارزش‌ها گام بردارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین اضافه کرد: وظیفه اصلی ما در بسیج رسانه تشکیل و تقویت جبهه گفتمان انقلاب اسلامی در حوزه رسانه است.

وی بیان کرد: خبرنگاران مخصوصاً خبرنگاران بسیجی چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای جامعه هستند و وظیفه سنگینی بر روی دوش دارند.

کشاورز اضافه کرد: اخلاص، بصیرت، رفتار بسیجی و امیدواری از وظایف اصلی خبرنگاران بسیجی است و اگر خبرنگاری این خصوصیات را داشته باشد می‌تواند به‌خوبی پیگیر مطالبات مردم باشد.

وی تصریح کرد: با کمک اصحاب رسانه تاکستان نظام مشکلات تاکستان شناسایی و برای مسؤولین مطرح خواهد شد تا شاهد رفع آن باشیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم به‌عنوان یکی از اقشار تأثیرگذار در تاکستان ایفای نقش کرده و روح امید به آینده را در این شهر بیش‌ازپیش متبلور کنیم.

گفتنی است در این جلسه مهندس علیرضا بابا به عنوان مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان تاکستان معرفی شد.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

پاسخگویی وظیفه مدیران است، نباید از آن شانه خالی کنند/ مطالبات مردم باید از طریق خبرنگاران منعکس شود

مسئول بسیج رسانه استان قزوین گفت: یکی از وظایف اصلی مدیران و مسئولان پس از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *