خانه / جدید ترین اخبار / دیدار رئیس سازمان بسیج کشور با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین

دیدار رئیس سازمان بسیج کشور با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین

مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، با محمد حسین اسماعیلی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که محمد کشاورز مسئول بسیج رسانه استان قزوین، امیر ملاحسنی معاون هنری اداره کل ارشاد و تعدادی از فعالان رسانه ای حضور داشتند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با خوشامدگویی به حاضرین و تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر گفت: استان قزوین از ظرفیت و پتانسیل رسانه ای خوبی برخوردار است و با وجود سلایق و دیدگاه های مختلف و متعدد سیاسی و فکری، در مجموع آرامش، انسجام و همدلی خوبی در این حوزه در استان برقرار است.

اسماعیلی افزود: به ویژه در بزنگاه ها و حوادث و پیچ های تاریخی، همه اهالی رسانه استان در دفاع از آرمان ها و ارزش های نظام و انقلاب یکدل و یکزبان هستند و این موضوع واقعا جای خرسندی و خوشنودی دارد.

وی با تشکر از عملکرد سازمان بسیج رسانه استان قزوین بیان داشت: ما در اداره کل ارشاد، به دور از نگاه های سیاسی و جناحی ، سیاست همکاری و تعامل با نهادها و دستگا ها و فعالان فرهنگی و رسانه ای را دنبال می کنیم و با تعامل با اصحاب رسانه، خانه مطبوعات و سازمان بسیج رسانه با محوریت شورای اطلاع رسانی استان اتفاقات خوبی در استان قزوین شاهد بوده ایم.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین در پایان بار دیگر بر تعاملات سازنده و هم افزایی در استان فارغ از جناح بندی ها تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد روز به روز شاهد ارتقای جایگاه رسانه ای استان باشیم.

مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد و تعاملات سازنده اداره کل ارشاد استان گفت: استان قزوین نقش تاریخی، اجتماعی و فرهنگیِ اثرگذاری در کشور به ویژه در طول ۳۰۰ سال اخیر داشته است و رسانه‌ها باید کمک کنند تا سابقه و نقش مهم شهر و استان تاریخی قزوین را بیشتر نمایش دهیم چرا که این استان در این زمینه مظلوم واقع شده است.

وی ادامه داد: بسیاری از مردم ابزار رسانه را برای بیان مطالبات خود در اختیار ندارند که این وظیفه برعهده رسانه‌هاست تا در جهت بیان مشکلات و مطالبات جامعه فعالیت و کمک و همراهی کنند.

بصیری تاکید کرد: قشر خبرنگار با مشکلات عدیده‌ای از قبیل بیمه، حقوق و مزایا و مسکن مواجه است که پیشنهاد می کنیم که استان قزوین در راه‌اندازی صندوق قرض الحسنه و تعاونی مسکن خبرنگاران پیشگام شود تا حداقل برخی از مشکلات این صنف حل شود چرا که این ظرفیت در قزوین وجود دارد.

رئیس سازمان بسیج کشور در پایان این نشست پیشنهاد داد تا یک برنامه مشترک رسانه ای تعریف و در آینده ای نزدیک در استان قزوین اجرایی شود.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین: تحقق تمدن نوین اسلامی نیازمند نگاه کلان رسانه انقلابی است

معاون اجرایی سپاه استان قزوین گفت: امروز اگر توانستیم در تحقق انقلاب اسلامی در حوزه‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *