خانه / اخبار اسلایدر اصلی / رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین رسانه‌ها برای ترغیب مردم به شرکت در انتخابات تلاش کنند

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین رسانه‌ها برای ترغیب مردم به شرکت در انتخابات تلاش کنند

قزوین – ایرنا – رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: رسانه‌ها نقش موثر و قابل توجهی در افزایش مشارکت در پای صندوق‌های رای دارند و در این برهه حساس باید برای ترغیب مردم به شرکت در انتخابات تلاش کنند.

محمد کشاورز روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رسانه ها باید در فرصت باقی مانده تا روز رای گیری اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و آثار مثبت آن در داخل و خارج از کشور را برای مردم تبیین کنند.

این مسوول گفت: رسانه ها باید در آستانه انتخابات همچنین به اخلاق مداری توجه ویژه ای داشته باشند و از نقد غیرمنصفانه و تخریب چهره نامزدهای رقیب خودداری کنند و تمرکز خود را بر روی اعلام برنامه های نامزدهای مورد نظر و افزایش مشارکت حداکثری قرار دهند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین با اشاره به رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های رای و مشارکت در انتخابات، خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات حق آحاد جامعه است و علاوه بر آن یک تکلیف شرعی به شمار می رود چرا که مشارکت گسترده در انتخابات موجب تقویت اقتدار نظام جمهوری اسلامی شده و دشمنان و مستکبران را مایوس می کند.

وی با بیان اینکه دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی تلاش دارند تا اهمیت مشارکت مردم در انتخابات را زیر سوال ببرند،افزود: باید بدانیم هر برگ رای ما مشت محکمی بر دهان دشمنان بوده و از اهمیت بالایی برای تعیین سرنوشت کشور برخوردار است.

این مسوول همچنین گفت: ما وظیفه داریم تا مشارکتی آگاهانه در پای صندوق های رای داشته باشیم و با شناخت لازم و کافی از نامزدها و اطلاع از برنامه های آنان به اصلح ترین شان رای دهیم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه جاری برگزار می شود.

  • https://www.irna.ir/news/84352672

درباره‌ی admin

حتما ببینید

رسانه‌ها نباید اجازه دهند دشمن از فرصت انتخابات علیه امنیت کشور استفاده کند

مسؤول سازمان بسیج رسانهٔ استان قزوین گفت: انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی است و باید به‌عنوان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *