خانه / جدید ترین اخبار / انتشار فراخوان جشنواره رسانه‌ای «مُرکب و مُقاومت» در قزوین

انتشار فراخوان جشنواره رسانه‌ای «مُرکب و مُقاومت» در قزوین

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: در آستانه چهل‌ودومین سالگرد آغاز دفاع مقدس، بسیج رسانه استان قزوین در نظر دارد با فراخوان آثار تولیدی در قالب‌های گزارش، یادداشت، مصاحبه و گزارش تصویری، از برترین‌های این عرصه تقدیر به عمل آورد.

سرهنگ پاسدار محمد کشاورز «مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین» در گفت‌وگویی با اعلام این خبر تصریح کرد: یکی از رسالت‌های رسانه‌های خبری علاوه بر اطلاع‌رسانی اخبار در هشت سال دفاع مقدس، ایستادگی در برابر هجوم همه‌جانبه دستگاه دروغ‌پراکنی شرق و غرب علیه ایران بود.

وی افزود: رسانه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب آن دوران، علاوه بر اطلاع‌رسانی داخلی، به‌عنوان بازوی توانمند دیپلماسی کشور در عرصه بین‌المللی محسوب می‌شدند که در اثبات حقانیت ایران نقش بسزایی داشتند، این بخش یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های بین‌المللی رسانه‌ای در آن زمان بود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین ضمن اشاره به شعار سراسری هفته دفاع مقدس سال ۱۴۰۰ با عنوان «ما مقتدریم»، بیان کرد: بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی اقتدار انقلاب در جغرافیای جهان زبانزد است و ما وظیفه‌داریم این اقتدار را رسانه‌ای کرده و فریاد بزنیم، همچنین باید پای این شعار بایستیم و از آن صیانت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دوران دفاع مقدس شاهد جنگ سخت بودیم اما امروز دشمنان در جبهه‌های مختلف جنگ نرم ازجمله جنگ اقتصادی و رسانه‌ای با ملت ایران مبارزه می‌کنند، به همین دلیل خبرنگاران باید با ابزار رسانه ضمن تبیین دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، توطئه‌های دشمنان را خنثی و نقش بر آب کنند.

کشاورز اعلام کرد: به‌منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس، طرح فراخوان آثار تولیدشده توسط اصحاب رسانه استان قزوین با موضوع دفاع مقدس و با عنوان «مرکب و مقاومت» را برنامه‌ریزی کرده‌ایم، علاقه‌مندان می‌توانند آثار تولیدی سال ۱۴۰۰ خود را تا ۸ مهرماه به شماره واتساپ ۰۹۱۰۰۹۱۳۹۵۰ ارسال کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: آثار تولیدی در ۴ قالب گزارش، یادداشت، مصاحبه و گزارش تصویری توسط داوران جشنواره بررسی و به اثر برتر در هر بخش جایزه نفیسی اهدا خواهد شد.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

تقدیر از کادر درمان به همت بسیج رسانه قزوین‎‎

به همت سازمان بسیج رسانه استان قزوین، با حضور جمعی از خبرنگاران بسیجی، همزمان با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *