تشریح برنامه های سازمان بسیج رسانه استان قزوین در هفته بسیج

محمد کشاورز مسئول سازمان بسیج رسانه در خصوص برنامه های این سازمان به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج یکی از مؤلفه‌ها و عناصر کلیدی انقلاب اسلامی است که جایگاه ممتاز و بی‌نظیری در ایجاد همبستگی ملی دارد.

وی افزود: تشکیل بسیج 20 میلیونی ایده‌ای بود که به فرمان معمار خردمند انقلاب اسلامی حضرت امام روح‌الله (ره) از همان روزهای ابتدای انقلاب اسلامی شکل گرفت و در عرصه‌های مختلف انقلاب نقش محوری و کلیدی ایفا کرد.

کشاورز ضمن تبریک هفته وحدت و تقارن مبارک آن با هفته بسیج تصریح کرد: بسیج تنها مجموعهٔ فراگیری است که همه اقشار مختلف از زن و مرد و پیر و جوان، با گرایش‌ها و سلایق گوناگون در آن گردآمده‌اند و این تنوع و تکثر در عین وحدت در ذیل عنوان بسیج، رمز همگرایی و وحدت زایی بسیج است.

وی با اشاره به شعار امسال هفته بسیج به لزوم تبیین دست‌آوردهای بسیج در آستانه چهل‌سالگی انقلاب و موضوع وحدت‌آفرینی در کشور و جهان اسلام اشاره و تصریح کرد: امسال برخی از خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری میزگردهای تخصصی در مورد کارکردهای بسیج در زمینه‌های مختلف و نقش آن در وحدت‌آفرینی و همچنین حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن پرداخته‌اند که حرکتی بسیار زیبا و قابل‌تقدیر است.

کشاورز توضیح داد: نشست صمیمی برادران بسیجی اهل رسانه در روز چهارشنبه سی‌ام آبان ساعت 15:30 عصر با حضور حجت‌الاسلام احمدی کارشناس ارشد سینما و رسانه و نشست صمیمی خواهران در روز پنجشنبه اول آذر ساعت 10:30 صبح با حضور فاطمه اشدری رئیس مجمع جامعه زنان به همراه ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی توسط فلاح متخصص زنان، ازجمله برنامه‌هایی است که سازمان بسیج رسانه برای مخاطبین خود پیش‌بینی کرده است، اهالی پبشکسوت رسانه نیز در همین روز از سانس استخر شهدای مدافع حرم استفاده خواهند کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه قزوین با اشاره به نقش عملیات روانی دشمن از طریق رسانه‌های جبهه معاند اذعان کرد: در ادامه برگزاری سلسله نشست‌های «دفاع همچنان باقیست»، در روز شنبه سوم آذرماه میزبان مسعود بصیری مسئول سازمان بسیج رسانه کشور خواهیم بود تا در موضوع جنگ رسانه‌ها گفتگویی با اصحاب رسانه از ساعت 15 عصر در سالن جلسات شهید حسن‌پور (چهارراه بنیاد شهید سابق) داشته باشند.

وی اضافه کرد: افتتاح کانون بسیج رسانه امام رضا (ع) در شهر الوند هم از دیگر برنامه‌های سازمان در هفته بسیج است.

کشاورز در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات همه اصحاب رسانه استان در انعکاس مطلوب و به‌یادماندنی برنامه عظیم کنگره شهدا، ضمن دعوت جهت شرکت در برنامه‌های سازمان بسیج رسانه اظهار امیدواری کرد تا با انعکاس اخبار امیدبخش و واقعی از خدماتی که مجموعه سازمان بسیج مستضعفین در زمینه‌های عمرانی، بهداشتی، اقتصاد مقاومتی و فرهنگی دیگر نهادها و ارگان‌های مسئول در کشور ارائه می‌کنند، دل‌های مردم سرافراز کشورمان را شاد و باعث ناامیدی و یاس بیشتر دشمنان این مرزوبوم ولایی شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *