فهم صحیح واقعیت های کشور لازمه کار فعالان عرصه رسانه است .

مسئول بسیج رسانه استان قزوین گفت: برای ارتقاء بینش سیاسی و تحلیل دقیق تر از مسائل سیاسی و منطقه ای نشست های تخصصی ویژه رسانه های استان قزوین تا پایان سال ادامه خواهد یافت.

مسئول بسیج رسانه استان قزوین گفت: برای ارتقاء بینش سیاسی و تحلیل دقیق تر از مسائل سیاسی و منطقه ای نشست های تخصصی ویژه رسانه های استان قزوین تا پایان سال ادامه خواهد یافت.

دومین همایش از سلسله برنامه های «دفاع همچنان باقیست» شنبه شب با حضور مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور و مسئولان خبرگزاری ها، دبیران و صاحب امتیازان مطبوعات در سالن شهید حسن پور سپاه قزوین برگزار شد.

در این نشست محمد کشاورز مسئول بسیج رسانه استان قزوین گفت: این برنامه در ادامه نشست های بصیرتی در حوزه رسانه با دعوت از اساتید حوزه رسانه کشور در مقاطع مختلف برگزار شده است.

کشاورز تصریح کرد: رسانه های استان در انعکاس خبرهای کنگره بسیار تلاش کردند و بازخورد آن در کشورهای دیگر و رسانه های غربی هم منتشر شد که این تلاش جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: در سلسله نشستهای بصیرتی با موضوع جنگ رسانه ها تلاش می شود تا با فضای این روزها در رسانه های جهانی بیشتر آشنا شویم و با تحلیلی درست اطلاع رسانی کنیم.

کشاورز ادامه داد : دشمنان ایران اسلامی بخصوص آمریکای جهانخوار با بیان سخنان سخیف و واهی سعی می کنند تصویرسازی غیرواقعی و وارونه از اوضاع داخلی کشور و همچنین قدرت پوشالی خودشان بدهند . اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع رسانی با فهم صحیح واقعیت های کشور و گرفتار نشدن در تصویرسازی های غلط می توانند به وظایف ذاتی خود در کمک به آگاه سازی مردم کشور بکوشند .

مسئول بسیج رسانه استان قزوین یادآورشد: رسانه های متعهد اگر درک درستی از شرایط داشته باشند می توانند آگاهانه در موضوعات رسانه ای ورود کرده و تحلیل درستی از مسایل داشته باشند و مردم را نیز بدرستی مطلع کنند.

در ادامه تعدادی از فعالان رسانه دیدگاههای خود را مطرح کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *